O Nas

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Jesteśmy rodzicami wcześniaka Jędrusia, który teraz jest już dużym chłopcem.

Ponad 10 lat temu byliśmy tak samo zaskoczeni, jak większość z Państwa, kiedy na świecie pojawił się dużo za wcześnie, dużo za mały człowiek. Pamiętamy naszą bezradność, oszołomienie, stres, smutek, ale i radość – taka plątanina skrajnych uczuć… Nasze życie zmieniło się w jednej chwili. Zatrzymało się i ruszyło w kierunku zupełnie nam nie znanym.

Po kilkunastu latach z wcześniakiem nabyliśmy wielu doświadczeń, przeszliśmy długą, ciekawą, ale i trudną drogę do samodzielności synka. Wtedy też zaczął powstawać owoc naszych przemyśleń, rozczarowań, marzeń  –  nasze Centrum Wcześniaka i Małego Dziecka. To miejsce, które tworzymy z potrzeby serca – dla dzieci i ich rodziców.

„Tworzymy” – bo chcemy cały czas je doskonalić, podążać za nowinkami, dzielić się wiedzą, tak aby było jedyne w swoim rodzaju i spełniało potrzeby zarówno najmniejszych,  tych większych , jak i największych – rodziców! Bo do małego dziecka trzeba podejść holistycznie –  dziecko to też przecież jego rodzice, rodzeństwo – cała rodzina. Wszyscy powinni poczuć się bezpiecznie, uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania i zawsze widzieć światło w tunelu.

Naszym marzeniem stało się stworzenie miejsca łączącego dobrą diagnostykę, wyśmienitą rehabilitację dla każdego, podpowiedzi edukacyjne i wsparcie emocjonalne. A wszystko to w przyjaznym, ładnym miejscu, które stworzyliśmy specjalnie dla Państwa!

Zapraszamy do zapoznania się z historią rehabilitacji naszego syna – chcemy w ten sposób przekonać Państwa, że potrafimy poszukiwać najlepszych rozwiązań, że jesteśmy wiarygodni, a to co proponujemy, to bardzo wartościowy projekt, za którym stoi doświadczenie, lata obserwacji, zbierania wzorów i efekt tej pracy: nasze samodzielne dziecko i szczęśliwa rodzina!