Koronawirus – pandemia COVID19

Koronawirus – pandemia COVID19

Drodzy Rodzice, Drodzy Pacjenci – ze względu na ogłoszoną pandemię COVID19 nasz ośrodek pracuje w trybie on-line. Prowadzimy zdalne konsultacje – telefoniczne, messengerowe, mailowe – jak tylko Państwu jest wygodniej! zawsze sie dostosujemy!

Na stronie facebookowej naszego Centrum ( https://www.facebook.com/centrumwczesniaka/ ) znajdziecie bardzo wiele zadań z każdej dziedziny terapeutycznej – filmy i zalecenia od fizjoterapeutów, logopedów, pedagogów, psychologa.

Znajdziecie tam też wiele ciepłych słów i wsparcie od nas, dzieci mogą posłuchać swoich ulubionych terapeutów czytających bajki !

Obecnie mamy zalecenie pracy zdalnej w ramch WWR do 24 maja 2020r.

Zajęcie z ramach gabinetów rehabilitacji sa wstrzymane do rozpoczęcia III etapu odmrażania gospodarki – nie mamy jeszcze danych, kiedy to bedzie.

Jednakże, co BARDZO WAŻNE !! w przypadkach nagłych – konieczności konsultacji, konieczności terapii ze względu na stan zdrowia – JESTEŚMY W STANIE przyjąć pacjentów, JESTEŚMY W STANIE  BEZPIECZNIE przeprowadzić konsultacje i terapię w ośrodku. Czasami nie można juz dłużej czekać, a pozostanie w domu może przynieść więcej szkodu dla chorego organizmu, niz ochrona przed pandemią.

Mamy to na uwadze i w takich przypadkach wolno nam przyjąć pacjentów w ośrodku.

W razie pytań – prosimy o telefon pod numery:

bezpośredni do ośrodka w godzinach 9.00-15.00 : tel. 32 748 20 61

do Pani Agaty z rejestracji – 9.00-16.00, w razie potrzeby można grzecznościowo zadzwonić wcześniej lub później – jeżeli nie będzie możliwości odebrania, to Pani Agatka na pewno oddzwoni: tel. 537 506 140

 

Życzymy Wszystkim zdrowia, cierpliwości i wytrwałości !!

BĘDZIE DOBRZE !!

Udostępnij ten post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *